Про мене

PiddubnyОлександр Піддубний. Журналіст. Блогер. Медіа консультант. Фахівець з цифрових медіа. Захоплююся політикою. Тому цей блог і про медіа, і про політику. Володію українською, польською, англійською, російською мовами.

Oleksandr Piddubnyy. Journalist. Blogger. Media consultant. Digital media specialist. My hobby is politics. That’s why this blog is dedicated both media and politics. My languages are: Ukrainian, Polish, English, Russian.

Коротке біо:

В українській журналістиці з 1996 року. Тоді, паралельно з навчанням в Інституті журналістики КНУ ім. Т. Шевченка (тема дипломної: Сучасне телевізійне інформаційне мовлення в Україні), почав працювати на державному телеканалі УТ-1. Починав простим кореспондентом. Також був ведучим “Українських телевізійних новин”. Спеціалізувався на політичній тематиці. Працював в пулі тодішнього президента України. Також був парламентським кореспондентом. Одночасно створив та вів тематичний тижневик “Енергетичне поле”. У 2002 році звільнився з УТ-1 (про це тут є стаття з “Дзеркала тижня”).

На зламі 2002-2003 років працював на “Громадському радіо” (репортер, ведучий ефірів) з легендарним Сашком Кривенком.

У 2003 році працював на “5 каналі” (репортер, ведучий новин). Потім перейшов до МГО “Internews-Ukraine”. Там, працював у проекті “Медіа-центр “Кандидат” – був кореспондентом і ведучим телевізійного тижневика “Прояв тижня”.

У 2005 році працював у “Главреді” – спеціалізувався на політичній тематиці (деякі главредівські статті є на цьому блозі).

У 2006 році працював в одному з технологічних штабів на парламентських виборах. Був медіабайєром – купував колишніх колег (про це згодом написав на сторінках “Української правди”).

У 2007 році працював журналістом-фрілансером та медіаконсультантом.

З 2008 до 2011 року працював помічником Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

З осені 2011 до березня 2012 року  працював на телеканалі СТБ (репортер програми “Вікна-Новини”).

З 2012 до 2013 року за програмою Кіркланда навчався в познанському Університеті імені Адама Міцкевича (факультет Політології та Журналістики). В Польщі написав і на зразково захистив дипломну роботу на тему Р@діо в мережі.

Влітку 2013 року брав участь в першій Варшавській Північноатлантичній Літній Академії (WEASA).

З листопада 2013 року – голова неприбуткової ГО “Цифрові медіа”.

В червні 2015 році отримав запрошення прочитати майстер-клас компанії KPMG-Україна на тему “Техніки нових медіа”.

В листопаді 2015 року читав лекцію та вів майстер-клас на тему “Техніки нових медіа і конвергентна журналістика” для студентів Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В грудні 2015 року читав лекцію та вів майстер-клас на тему “Техніки нових медіа і конвергентна журналістика” для студентів Факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 18 грудня 2017 року працюю ведучим програм вихідного і святково дня Першого каналу українського радіо.

Пасіонарій що стосується поширення сучасних знань про медіа в Україні – подаю це виходячи зі свого практичного досвіду роботи журналіста.

Час від часу дописую до різних видань на теми, що стосуються політики і медіа. Ці публікації також можна знайти на моєму блозі.