Довіра і перевірка в епоху дезінформації – новий безплатний курс від Knight Center

9 квітня 2018 року розпочинається 4-тижневий онлайн курс, де провідні західні фахівці вчитимуть журналістів вибудовувати довірливі взаємини із аудиторією, перевіряти онлайн-контент на достовірність, а також розкажуть як сьогоднішній медіапростір змінює механізми довіри та уваги з боку аудиторії та  як покращити довіру з боку онлайн аудиторії.

Курс доступний лише англійською мовою, але хіба це перешкода для тих, хто прагне розвитку?

Довіра і перевірка в епоху дезінформації – новий безплатний курс від Knight Center

Курс читатиме Крейг Сілверман, номінант різних премій і один із чолових світових експертів з дезінформації в Мережі, фейкових новин та перевірки контенту. Крейг працює медіаредактором сервісу BuzzFeed News.

Потребу курсу організатори пояснюють так: “Небезпека від дезінформації, вигаданих і брехливих новин все більше загрожує демократії. Вміння журналістів перевіряти інформацію і будувати довірливі взаємини ще ніколи не були такі важливі, як зараз. Тому не проґавте цей курс!”

Він триватиме чотири тижні і стартує в понеділок, 9 квітня. Як і всі онлайн-курси журналістської освіти Knight Center, програма досить гнучка і не потребує присутності в реальному часі, тобто кожен може користуватися матеріалами в зручний час.

Спікерами курсу зокрема будуть такі відомі постаті як Малахі Браун, відео-журналіст “Нью-Йорк Таймс” – фахівець з верифікації відео, Джей Розен, професор Нью-Йоркського університету, Джой Мейєр, експерт з питань прозорості та соціальних стратегій. Більше про курс та його спікерів можна прочитати ще ось тут.

Наприкінці курсу слухачі:

Розумітимуть чинники і фактори, що впливають на поширення інформації у цифровому середовищі.

Вмітимуть аналізувати як поширюється контент соціальними мережами та інтернетом.

Зможуть перевіряти достовірність онлайн фото та відео, а також профілі соціальних медіа.

Використовуватимуть прозорість та інші підходи, щоб збудувати довірливі взаємини з аудиторією.

Гарного навчання!

Мітки: , , , , , , ,