ЄвроМайдан На Михайлівській. ФОТО + ВІДЕО

євромайдан

Ще під’їжджаючи до Михайлівської площі тролейбусом вихоплював уривки розмов про звіряче побиття учасників Євромайдану. Люди мовчки, сповнені рішучості, самі їхали. Не було чути, що вони з кимось домовляються. Сигнал “б’ють наших дітей” спрацював безвідмовно.

Пункт допомоги учасникам Євромайдану на території Михайлівського собору.

євромайдан

Туди ж приносять кияни їжу. Несуть дуже багато.

євромайдан

Протестувальники годують усіх бажаючих не лише канапками – є й гарячі страви.

євромайдан

Шоколад на фото нижче приніс киянин для дітей, яких побили на Майдані Незалежності. Він шукав або самих постраждалих, або ж тих, хто їм передасть солодощі.

євромайдан

Спочатку координація трішки кульгала, але добровольці виправляли все на ходу. Для цього шукали (і знаходили) волонтерів.

В замотаному казані – гаряча гречана каша для протестувальників. По центру фото, що нижче стоїть пан Василь. Він був на Майдані Незалежності під час розгону мирної акції протесту.

євромайдан

Штани у пана Василя заляпані кров’ю, а всі ґудзики на куртці обірвані.

Біля воріт Михайлівського монастиря – розбитий нашвидкоруч штаб, де працюють волонтери.

євромайдан

Тут же юрист Віктор Панюк збирає гроші на медичну екпертизу постраждалим протестувальникам під час масового побиття їх міліцієї на Майдані Незалежності.

Руслана Лижичко зосереджена на телефонній розмові. З уривків її бесіди чути, що вона дає коментар російським журналістам.

євромайдан

Людей на Михайлівську площу прибуває.

євромайдан

Навколо Михайлівської стоїть какофонія від автомобільних сигналів. Таке врежання, що всі водії сигналять на підтримку Євромайдану. А дехто не втримується і фотографує протестувальників з люка авто.

євромайдан

Після побиття учасників мирного протесту, де особливо постраджали зовсім юні дівчата та юнаки, учасники протесту погоджуються щодо одного – нинішня влада себе прирекла.

Далі буде.

Мітки:
0 коментарів в “ЄвроМайдан На Михайлівській. ФОТО + ВІДЕО
1 Пінги / Зворотні посилання для "ЄвроМайдан На Михайлівській. ФОТО + ВІДЕО"
  1. Іменка сказав:

    […] Тож – сьогодні річниця Євромайдану. Рік тому він починався на Михайлівській. Пригадати як це все відбувалося можна ось за цим посиланням. […]

Напишіть відгук