Євросоюз скасовує платню за роумінг

EuropeanParliamentЄвропейський Парламент проголосував за скасування плати за роумінг. Стягувати ж гроші за послуги мобільні оператори зможуть максимум до Різдва 2015 року. Також Європарламент розширив права споживачів, а також полегшив умови для створення кращих телекомунікаційних послуг.

Вищезазначені рішення Європейського Парламенту було частиною ширшого голосування   підтримки пропозицій профільної Комісії щодо “зв’язку на цілому континенті (суцільний телекомунікаційний ринок)”.

Це голосування є дотриманням зобов’язань Європейського Союзу щодо своїх громадян. Власне, в цьому полягає роль ЄС – усунення бар’єрів з метою полегшення життя і його здешевлення.

В нашому щоденному житті ми майже всі залежні від послуг мобільного зв’язку та інтернету. Ми повинні знати, що купуємо. Не можемо давати собі нав’язувати непотрібні виплати і повинні мати можливості зміни рішень. Бізнес повинен мати можливість доставки своїх послуг нам усім, а розпорядження (рішення ЄС – прим.) має для них полегшити таке завдання. Це корисне для всіх.

У 2010 році обіцяв скасувати роумінгові платежі до кінця 2015 року і зараз за крок до досягнення мети.

Крім очевидного бар’єру, яким є роумінг, зараз ми стоїмо набагато ближче до ліквідації багатьох інших бар’єрів, щоби європейці могли більше користуватися вільним доступом до комунікацій без проблем, де би людина не перебувала” (Нелі Крус, віце-президент Європейської Комісії).

Країни-члени ЄС продовжуватимуть розгляд розпорядження, а Єврокомісія очікуватиме остаточного порозуміння в цій справі до кінця 2014 року.

Мітки: , , , ,

Напишіть відгук