Громадяни Росії вбивають українців по всій Україні

Щонайменше троє з п’ятьох членів банди, що вбивали фермерів на Київщині, виявилося громадянами Російської Федерації. Це з’ясувалося 28 березня 2017 року, коли поліція затримала залишки банди після їхнього невдалого розбою.  Історія, коли господар застрелив грабіжника, що катував його дружину у власному будинку, привернула увагу передусім абсурдною кримінальною статтею проти оборонця за перевищення меж самооборони – мовляв, власник мав зареєстровану зброю і “його дім – його фортеця”. Утім, факт, що вбивцями виявилися росіяни, чомусь тотально проігнорували. А дарма.

Громадяни Росії вбивають українців по всій Україні

Виявляється, зараз, на третьому році війни Росії проти України, територією нашої країни вільно пересуваються громадяни країни-агресора. Вони збиваються в зграї, катують та вбивають українців. Адже історія, коли господар вдало відстрілявся від розбійників, могла би скінчитися набагато гірше. Як, наприклад, для фермера Ігоря Майка із села Гребінки на Київщині, коли його 23 березня ц.р. п’ятеро виродків закатували до смерті, а дружину покалічили. Скільки ще злочинів скоїли гастролери – можна лише здогадуватися.

Безкарність, з якою почувалися вбивці поки не наразилися на опір, а також неспроможність поліції знайти банду, є надзвичайно тривожним сигналом для українців. Адже виходить так, що в будь-якому місті України, будь-який громадянин України може опинитися під прицілом росіян.

Після початку агресії Росії проти України був період, коли прикордонники цілковито заблокували в’їзд на Україну чоловікам з Росії. Нинішнє затримання бандитів-росіян на Київщині викликає питання – яким чином вони могли в’їхати в Україну взагалі? Хто за це відповідальний? СБУ? Поліція? Прикордонники? Чи в нас “лібералізувався” режим пропуску росіян в Україну?

Якщо між Україною та Росією є ділянки неконтрольованого кордону, то скільки банд зараз діє на території України і наскільки глибоко вони проникли на нашу територію? Бо в такому разі зрозуміло, яким чином диверсанти могли обстріляти польське консульство у Луцьку з гранатомета уночі 29 березня. Та й використання криміналу для дестабілізації є звиклою практикою Кремля. До того ж нацьковування на Україну криміналу полегшене “законом Савченко”, коли на волю вийшла тисяча вбивць, не рахуючи рецидивістів, ґвалтівників та інших нелюдів.

Утім, схоже, українська влада не заморочуватиметься цими питаннями. Зважаючи на те, що Банкова взяла курс на конфронтацію із суспільством і не вбачає український народ в якості союзника проти російської агресії (про це свідчать переслідування і приниження військових, “пресування” добровольців, протистояння проти громадських організацій, ініціативи щодо придушення мирних зібрань), наслідок останніх злочинів полягатиме в посиленні переслідувань своїх же ж громадян. Однак впровадження в Україні російської поведінкової норми влади “бий своїх, щоб чужі боялися” приречене. Хоча хтось в Києві дуже хоче вправити українців в політичні лекала північно-східних “братів”.

Мітки: , , , , ,
5 коментарів в “Громадяни Росії вбивають українців по всій Україні
 1. Цей матеріал має навмисно збитий приціл. Він зосереджує увагу громадян України на незаконне перебування громадян масковії. На сто маскавитів в Україні знайдеться п’ять дебілів-колаборалів, та ще п’ять –організованої злочинної спецгрупи ФСБ, що займаються крадійством, убивствами, диверсіями. Якщо заборонити приїзд в Україну московитів, то диверсійні групи і колаборали все одно пролізуть і будуть вже з нашими документами, а ось ці 90 чоловік, що їдуть транзитом, за бізнесом, за звичкою, до родичів, їм заборонять в’їзд і результату–пшик. Тож, зпершу треба усім громадянам створити незаконний Шюцкор і зброєю відвоювати у влади Всеукраїнську мережу організованих штабів Шюцкору і організованого користування зброєю для самозахисту всією системою Шюцкору. Я –за громадянську війну з владою українських громадян за Шюцкор, саме там, де влада буде заважати. У відповідь на репресії Шюцкору–війна саме з тими ланками і фрагментами влади, які виступлять, як збройна репресивна сила. Я вважаю, що ми переможемо владу і тоді “закон” про “перевищення самооборони” відпаде сам по собі. Тоді і масаквитів , тих, що 90 % будуть собі їздити по Україні, а от 10% колаборалів і бандитів десь подінуться і собаки кістки їхні розтягнуть по смітниках. Таким чином Україна у короткий час перетвориться із стада баранів і овечок на сильну і незалежну державу.ПЕРШИЙ КРОК–ІНІЦІЮВАТИ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ОДНОЧАСНО –ГРОМАДЯНСЬКИЙ САМОВІДБІР ОРГАНІЗОВАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ЧЛЕНИ ШЮЦКОРУ. НА МІСЦЯХ САМІ ЗБОРИ ГРОМАДЯН ВИРІШУВАТИМУТЬ, КОГО ПРИЙМАТИ ДО ШЮЦКОРУ, КОМУ ВИДАВАТИ ДОЗВІЛ НА КУПІВЛЮ ЗБРОЇ, КОМУ ВИДАВАТИ БЕЗКОШТОВНУ ЗБРОЮ, ЯК СПІЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ ГРОМАДЯНСЬКИЙ САМОЗАХИСТ САМИХ СЕБЕ, БЛИЗЬКИХ, ОСОБИСТОГО І ДЕРЖАВНОГО МАЙНА, ЯК ПРОВОДИТИ НАВЧАННЯ, ЯК КЕРУВАТИ ШЮЦКОРОМ. НАРОД МОЖЕ ВІДВОЮВАТИ СВОЄ ПРАВО НА НАСИЛЛЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ СВОГО ЖИТТЯ І ЦІЛЬНОСТІ УКРАЇНИ САМЕ ГРОМАДЯНСЬКОЮ ВІЙНОЮ, ШЛЯХОМ НАСИЛЬСТВЕННОГО ОПРОУ ВЛАДІ ПРИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУУКРАЇНСЬКОГО ШЮЦКОРУ. Якщо мене спитає потерпілий, який відсидів у тюрмі за вбивство озброєного бандита, що на нього спокушався, що робити із суддею, що його засудив за “перевищення самооборони”, я відопвім йому–убий суддю!

 2. “Мониторя Интернет, попалось на глаза одна очень интересная «вещь», на которой в форме военнослужащего федеральной службы безопасности изображен настоятель Украинской Свято Успенской Святогорской Лавры митрополит Арсений, он же Яковенко Игорь Федорович.

  (Об этой находке сообщает Игумен Феофан на своей странице вконтакте https://vk.com/id363690997) Этот документ возможно был утерян, во время его последнего визита в Воскресенскую церковь г. Воронежа, как установлено, в окраинах которой он и был найден.

  Несмотря на то, что строк удостоверения истек 3 года назад, служение сотрудников ФСБ в святынях Московского патриархата остается актуальным и на данное время.
  Не для кого не секрет, что Русская Православная Церковь тесно связана со спецслужбами тогдашнего СССР и России. Во времена КГБ, его 5-м управлением, которое занималось не внешними врагами государства, а было, по сути, политической полицией с широко развитой агентурной сетью в обществе, было завербовано почти все Руководство РПЦ.

  Кремль использует Русскую Православную Церковь для своих меркантильных (коррупционных) целей, поэтому РПЦ в СССР была полностью взята под контроль спецслужбами, для предотвращения возможных проблем.
  ФСБ этому, тоже не исключение, штатные работники службы безопасности России становятся священнослужителями крупнейшей в мире Православной Церкви. Так, в 2015 г. офицера ФСБ Евгения Петрина переводом отправили служить в РПЦ, затем от РПЦ отправили в Украинскую Православную Церковь, позже отозвали в Москву и арестовали, обвинив в измене Родине. Таким образом, советский чекистский опыт активно применяет и нынешнее государство.

  На сегодняшний день, священнослужители УПЦ, которые носят под рясой погоны военнослужащих ФСБ широко задействованы в проведении пропагандистских акций направленных на расшатывание социально -политической ситуации в Украине, разжигание религиозной вражды, конфликтов на национальной и этнической почве, при переходе общин УПЦ под юрисдикцию УПЦ КП, разделе имущества указанных общин.”

 3. Полковник ФСБ Яковенко Игрь Фёдрович, митрополит Арсений, настоятель Святогорской Лавры УПЦ МП, “Владельцу удостверения разрешено хранение и ношение онестрельного оружия и специальных средств”.

 4. Я вважаю за необхідне перестати писати навмисне брехливі статті, так, наче до нас кожен маскавит повзе, летить, їде і лізе зі зброєю, а почати писати про початок відбору гідних вищих офіцерів до Всеукраїнського штабу Шюцкору. Лісник отримав поразку, почавши з підриву гранатою магазину у Харкові і декількох бандитських актів, а треба почати із організації штабу Шюцкору із числа бойових офіцерів і військових спеціалістів, які проявили себе відповідним чином, щоб рішення Штабу Шюцкору виконувались точно і абсолютною більшістю громадян України підтримувались ясно і однозначно. Я вважаю, що допустивши малу кров при формуванні Шюцкору зараз, ми утримаємо Україну від обов’язкового розпаду завтра. Стосовно масковських попів ФСБ, то Шюцкор знайде можливість перекрити їхні фінансові потоки з України до масковії, тож, хай моляться і трудяться на благо України.

Напишіть відгук