Керівником Укрзалізниці стане рок-зірка


Warning: Use of undefined constant cf - assumed 'cf' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 95

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 103

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 105

Міністр економіки України Айварас Абромавічус повідомив, що конкурс на посаду Укрзалізниці виграв поляк Войцех Бальчун. І зазначив, що пан Бальчун має добрий менеджерський досвід. Зокрема відомо, що він реанімував другого в Європі залізничного перевізника PKP Cargo. Утім міністр економіки промовчав про інші таланти пана Бальчуна – в Польщі він є досить відомою рок-зіркою і грає на гітарі в гурті CHEMIA (укр. – хімія).

Керівником Укрзалізниці стане рокзірка

Войцех Бальчун з гітарою. Скріншот з кліпу CHEMIA – I Love You So Much

Войцех Бальчун закінчив політологію Шльонського Університету в Катовіцах і має ступінь MBA. Працював на різних керівних посадах – зокрема займався продажами газети “Трибуна Шльонська”, керував маркетингом польської пошти, займався маркетингом польського банку PKO.

Але його зоряний час як менеджера настав в січні 2008 року, коли пан Бальчун очолив польського залізничного монополіста PKP Cargo (Polskie Kolei Państwowe – Польська державна залізниця). Другому за величиною залізничному перевізникові загрожувало банкрутство, але Войцех Бальчун, перетворив компанію в прибуткову, вивів її на біржу і… склав повноваження.

Відтак Войцех Бальчун змінив свій імідж і зосередився на грі в рок-гурті CHEMIA. Згодом він сказав в одному з інтерв’ю:

Мій підхід такий, що я ставлюся до життя як до пригоди. Гадаю, що часом варто ризикувати, а не прораховувати. Жити в мирі з собою і мати відчуття, що не втратив шанс. І в той момент, коли я здійснив таку карколомну зміну, до мене приходило дуже багато людей і казали: “Слухай, старий, ми захоплені твоєю відвагою”.

Схоже, що тяга пана Бальчуна до пригод не зменшилася і він свідомо готовий до роботи в Укрзалізниці. А ось коли його призначать, “пригоди” розпочнуться в працівників Укрзалізниці. Адже менеджер-гітарист реструктуризував PKP Cargo звільнивши 30 тисяч працівників.

А поки послухайте майбутнього керівника Укрзалізниці тут 😉