Книжковий Арсенал – 2015

книжковий арсенал 2015Багато людей. Багато знайомих облич. Вхід 30 гривень. Величезна черга на вході. Дружина зауважила, що черга досить символічна в порівнянні з севастопольською чергою за олів’є.

Багато молоді, дуже багато з дітками. Борис Ложкін практично без охорони. Автографи Івана Андрусяка і розмова з класним дитячим письменником Сашком Дерманським (читачі не лише брали в нього автографи, а й просили продовження його «Чудове Чудовисько», хто не читав – раджу).

Трішки дьогтю – попри видимість величезної кількості людей, все ж для дво- чи тримільйонного Києва, не кажучи вже про Україну, людей на Арсеналі замало – така собі величезна тусовка для своїх, яка завдяки модності трішки притягнула іззовні.

Очі різанула картина: коло дитячих видавництв розмовляють Корчинський, Мухарський і невідомий в хакі. За поясом невідомого стирчить бойовий пістолет Макарова. Озирнувся, щоб подивитися хто це такий “рембо”. Виявилося, нардеп, і за сумісництвом командир Азова, Білецький. Такий своєрідний експорт війни на Книжковий Арсенал напевне, не найкраще рішення – хіба що нардеп на має цивільного одягу і ніколи не чув про приховані способи носіння зброї.

Відкриття року – майстерня дитячих книг Чаргород (сайту вони поки не мають, тому даю посилання на їхню групу в Facebook). Хто намагався знайти книжечки для малесеньких малюків, той мене зрозуміє – я в Україні вартісного (щоби погризти, чи з іграшками) не знаходив, тож мусив купувати в Польщі. Тепер, виявляється, є і в Україні 🙂