Країна-терорист засудила Надію Савченко на 22 роки


Warning: Use of undefined constant cf - assumed 'cf' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 95

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 103

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 105

Надії Савченко 34 роки. Країна-терорист Росія засудила її на 22 років. Засудила, передбачаючи що Надія вийде на волю, як мінімум, в 56 років.

Країна-терорист засудила Надію Савченко на 22 роки

Фактично країна-терорист Росія прирекла на повільне вбивство не лише Надію Савченко. Адже викрадену зі своєї Батьківщини українку позбавляють майбутнього – в неї не буде родини, в неї не буде дітей, які стали би цвітом нації. Гілку її роду обтинають – як і гілки тисяч найкращих українців, які загинули захищаючи Україну від країни-терориста.

Очевидно, що Росія чхала на стурбованості, скакання з запальничками і всілякі мирні акції протесту. Як я вже казав в одному з ефірів Незалежного Радіо в Чикаго, Росія – це 30-річний дебіл, з розумом 8-річної дитини, який спіймав живу істоту і насолоджується її катуванням. Реакція ж навколишніх, лише заохочує дебіла катувати далі. Зараз цей дебіл знущається над українськими громадянами і тішиться на весь світ.

Якщо офіційний Київ ТОТАЛЬНО не припинить співпрацю з Росією, що включатиме будь-яке припинення дипломатичних зв’язків, перекриття транзиту газу, транзиту вантажів, перельоту третіх авіакомпаній, що курсують з Росії та до Росії над територією України і так далі, то українців викрадатимуть і вбиватимуть далі.

І тоді нехай Київ готується, що замість колаборантів в високих кабінетах з Банкової-Грушевського із росіянами говоритимуть українці – ця мова буде зовсім недипломатична.

P.S.: До речі, нікому не цікаво як в Придністров’ї досі почувається “миротворчий російський контингент” і яким чином він там ротується – адже в тих росіян нема іншого шляху окрім як летіти через Україну?

Як на мене, то це найкраща ілюстрація "українсько-російської дружби" за останні 350 років.

Posted by Igor Stokoz on Monday, March 21, 2016