МТС мусить померти (навіяно Митним Союзом)

mtcСьогодні ходив у відділення МТС на Хрещатику. У черзі прочекав годину – спеціально заміряв. Електронна черга (класний капіталістичний винахід, егеж?) видала мені квиток. Система завбачливо сповістила, що переді мною ще 26 людей. Тож мені просто стало цікаво – у скільки часу виллється моє очікування?

Більшість людей в черзі терпляче чекали. Дідусь з паличкою вже сидів у офісі МТС на Хрещатику, коли вже я прийшов. Він супроводжував свою дружину. Лише при мені разом вони чекали хвилин сорок. Дехто на хвилині 10-ій 15-ій очікування йшли геть. Якась новоприбула дівчинка ошелешено подивилася на папірець з електронної черги, та й сіла різатися в телефонну забавку.

Ще одна черга терпляче чекала свого часу біля стійки менеджера в холі. Дівчатка в футболках МТСу ковзали по людях в черзі відсутнім поглядом. Оскільки останній рік прожив у «загниваючій Європі», в Польщі, то, чесно кажучи, вже просто відвик від такого всезагального байдужого ставлення до клієнта.

І в цей момент я конкретно зрозумів, чому я хочу подалі від Митного Союзу. Бо російський МТС, який ні в що ставить людей і трактує своїх клієнтів як бидло – це яскрава модель бізнесу та сервісу по-північно-східному. Бо купити систему електронної черги і не спромогтися на елементарну увагу до потреб клієнта – це класичний зразок російського бізнесу, де людина – мошка. Цей бізнес – щось подібне до мавпи, яка навчилася натискати на кнопки, але так і не «вкурила» для чого. Бо “совковість”, що досі не вивітрилася з України – це не лише наша – вона й досі експортована звідти.

І я хочу, щоби такий бізнес як МТС та йому подібні почили в Бозі. Я хочу, щоб після підписання Асоціації із ЄС, до України прийшли європейські гравці і показали рівень культури бізнесу. Щоби інші бізнеси або вчилися як треба, або назавжди зникали з ринку. Щоби люди забули про годинні черги. Щоб люди отримали якість та повагу. Щоби це гниле здирання грошей по-московськи поїхало до себе і трактувало як бидло своїх громадян… Зрештою, чекати лишилося недовго.

2 коментарі в “МТС мусить померти (навіяно Митним Союзом)
 1. МТС сказав:

  У зв’язку з постійним збільшенням кількості абонентів ПрАТ «МТС Україна» в даний час може спостерігається зростання звернень громадян в офіційні представництва компанії. Для вирішення ситуації, порушеної у Вашому пості, а також для підвищення якості обслуговування ПрАТ «МТС Україна» постійно вживаються відповідні заходи.

  В офіційних представництвах компанії дійсно було введено обслуговування клієнтів за системою «Електронна черга». Відповідно до встановленого порядку всі клієнти отримують чек з індивідуальним номером і далі обслуговуються експертами магазину згідно з правилами автоматизованої черги.

  Зазначимо, що, окрім філії по вул. Хрещатик, 15, в м. Київ також діють салони-магазини ПрАТ «МТС Україна» за адресами: вул. Кутузова, 2 (Печерськ), вул. Луначарського, 10 (Лівобережна).

  Абонентам ПрАТ «МТС Україна» також надається можливість звертатися за консультацією в дилерські салони мобільного зв’язку. Адреси існуючих магазинів можна переглянути на офіційному сайті за посиланням http://www.mts.com.ua/ukr/shops_mts.php

  Крім того, при виникненні питань Ви можете щодня звертатися за консультацією:
  – по номеру 111 (безкоштовно з МТС);
  – на сайт МТС http://www.mts.com.ua в розділ «Ваша думка має значення»;
  – в розділ сайту «On-line Центр обслуговування абонентів».

  Запевняємо Вас, що наша компанія постійно працює над розширенням штату співробітників і підвищенням їх кваліфікації. Кожен співробітник є фахівцем своєї області, проходить усі необхідні етапи контролю якості роботи і спеціалізовані тестування. Сподіваємося на взаєморозуміння.

 2. Чумаков Олександр сказав:

  МТС таки повинно померти!!! – Ще один яскравий приклад СУПЕР-сервісу від МТС.
  Я перейшов на МТС разом з моєю компанією (“за компанію”) 7 років тому. Два роки тому звільнився, але номер залишив собі -перевів на себе, на контракт. Останні роки говорив буквально 5-7 хвилин на місяць, при цьму справно сплачував 35грн/міс. І от 3 міс тому стається така пригода: вранці зробив один 30-секундний дзвінок, та положив телефон вдома на стіл, а сам 2 часа робив медичні процедури вдома. Потім намагаюся подзвонити -тедефон заблоковано за борги. Додзвонитися до оператора теж не дозволяє. Пішов у цей “чудовий” центр МТС на Хрещатику (в Пассажі), вистояв свої 40 хвилин – з’ясовую у менеджера: о 10-30 з мого номера був 12-хвилинний дзвінок на дуже комерційний номер (по 40грн/хвилина) на 500грн. ВАУ!!! -Оце новина!!! Це при тому, що я на 1000% знаю, що я був вдома один, телефон лежав на столі, блю-туз в ньому не працює і я цьго дзвінка НЕ РОБИВ…
  Показую менеджеру МТС, що на телефоні немає такого дзвінка в журналі. – Каже: “Не вірю, Ви могли його стерти”. Кажу: ” Подивіться мою статистику проплат (7 років чесного стажу), та використання часу (5-7 хвилин на місяць!”) -я не міг наговорити 500грн та відмовитися від цьго! Це поблема МТС: або хтось в “бухгалтерії” приписав мені цей рахунок, або система не захищена від стороннього втручання (хтось ввійшов у мережу під моїм ПІН-кодом)! ” – Не вірить. Після короткого сперечання пишу про вищевказане заяву на начальника служби, залишаю, іду чекати на його рішення.
  Телефон залишається заблокованим за цей неіснуюций борг.
  Найцікавіше далі. Отримую відповідь на мою заяву по е-мейлу, не завтра, не через тиждень – ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ !!! (я все ще без звязку!!!) Відповідь така: “Ми перевірили, цей номер існує в природі, а тому -платіть 500грн”. В мене культурний шок… Пишу цьму менеджеру: “Я не заявляв, що цей номер не існує (бо я цього і не знаю), я заявляв, що Я НА НЬОГО НЕ ДЗВОНИВ!!!”
  Відповідь: “Нічого не можу зробити.” Зрозуміло, моя відповідь МТС: “Аррівідерчі, господа!!!”
  В сухому залишку:
  Кому потрібен оператор, який:
  а) тримає 30 днів тебе без уваги і без звязку,
  б) може навісити тобі неіснуючий рахунок на 500грн (при моєму річному контрактному обсязі 420грн),
  або
  в) не може забезпечити захист мережі від піратського підключення (якщо дійсно хтось наговорив ці 12 хвилин від імені мого номера)?
  Кому ????????????
  МТС для мене ПОМЕР НАЗАВЖДИ !!!
  А чи багато в нас бажаючих отримувати такий крутий сервіс звязку???

Напишіть відгук