Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з’явилися бойовики Медведчука

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики МедведчукаУ Києві проросійські заходи вже не вперше охороняє невідома досі компанія «Сварог». Якщо копнути глибше, то виявиться, що ця структура тісно пов’язана з Віктором Медведчуком – кумом російського президента Путіна та головою ГО «Український вибір – Право народу». Бійці «Сварога»  відкрито ходять вулицями Києва в бронежилетах та спецспоряджені – і на цих «зелених чоловічків» немає жодної реакції влади.

22 червня 2016 року проросійські сили відзначили річницю нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. Комуністів, одіозних прогресивних соціалістів і членів медведчуківського руху «Український вибір – Право народу» охороняли спортивні молодики з детективної охоронної компанії «Сварог». Як пише «Лівий берег», компанією керує віце-президент Федерації бойового самбо Віктор Чорний, а почесним президентом Федерації є Віктор Медведчук.

Отже, «Детективна охоронна компанія «Сварог», код ЄДРПОУ 39714982, зареєстрована за адресою 08500, Київська обл., місто Фастів, вул. Гусєва, будинок 27 Б. Її керівником є Чорний Віктор Іванович, а засновниками: Іван Юзефович Бойченко, Костянтин Петрович Іванов, Андрій Юрійович Мартинов і також Віктор Іванович Чорний.

«Неоязичник» Віктор Чорний

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики Медведчука

Віктор Чорний

Віктор Чорний (детальніше його біографію можна почитати ось тут) очолював список партії «Право народу» на місцевих виборах в Києві у 2015 році. В інтернеті можна знайти інформацію, як Чорного пов’язують із діяльністю СДПУ(о) та з організацією «тітушок» під час Євромайдану.

Від 2002-го до 2006-го року Віктор Іванович Чорний був помічником нардепа від СДПУ(о) Вадима Місюри. Варто зазначити, що комсомолець Місюра від 1998 року пов’язаний з Медведчуком і Суркісом – спочатку через Український національний комітет молодіжних організацій (УНКМО), а нині через Федерацію футболу міста Києва. Цікаво, що десь між цими етапами свого життя Місюра навіть був учасником акції «Україна без Кучми» (часом, не від імені СДПУ(о)?).

Назва детективної охоронної компанії «Сварог» невипадкова – Віктор Чорний використовує неоязичницьку тематику відколи в 2010-му створив музичний гурт «Сварожичі». Збіг чи ні, але практикування неоязичництва поширене серед російських неонацистських та ультранаціоналістичних рухів і, зокрема, використовувалося Кремлем на початку агресії проти України на сході навесні 2014 – наприклад, як це було з відомим вбивцею Мільчаковим.

N.B.: Цікаво, що до керівництва УНКМО свого часу входив Олександр Лялька – який згодом змінив прізвище на Ґорґан , під час мовного протесту в 2012-у році «заговорив з беркутом», а по Євромайдані президент Порошенко призначив його головою Вишгородської РДА.

«Мер» Іван Бойченко

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики Медведчука

Іван Бойченко

Іван Юзефович Бойченко, який зазначений співзасновником детективної охоронної компанії «Сварог», народився в 1971 році і ще відомий як керівник та єдиний засновник детективного агентства БІТТ (ЕДРПОУ 38036398, що зареєстроване за адресою 08500, Київська обл., місто Фастів, вул. Фрунзе, будинок 1).

В 2014 році він безуспішно балотувався на позачергових виборах міського голови Фастова від знайомої вже партії «Право народу». У 2015 році Іван Бойченко хотів стати депутатом Київської міської ради в територіальному виборчому окрузі №58 і теж невдало.

Як і вищезгаданий Місюра, Бойченко пов’язаний з футболом – він президент футбольно-спортивного клубу «Динамо-Фастів».

«Інкогніто» Костянтин Іванов

Наступний співзасновник «Сварога» Костянтин Петрович Іванов, народився 11 грудня 1974 року і також балотувався до Київської міської ради в 2015 році. На разі більше про нього нічого не відомо.

«Кікбоксер» Андрій Мартинов

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики Медведчука

Андрій Мартинов

А ось четвертий співзасновник «Сварога» Андрій Юрійович Мартинов до політики не такий спраглий, як колеги вище. Він нікуди не балотувався, хоча значиться помічником народних депутатів України аж чотирьох скликань: спочатку в Нестора Шуфрича, потім два скликання працював на головного юриста Тимошенко і Януковича Андрія Портнова, і врешті Портнов передав Мартинова молодому нардепу Володимиру Пилипенку (а, може, навпаки – Портнов передав нардепа Пилипенка Мартинову?).

Народжений на Луганщині в 1974 році, Андрій Мартинов відомий як член правління Громадської організації «Перспективи Києва». А ще – він заслужений тренер України з кікбоксингу, фундатор і керівник Української ліги Єдиноборств «WIZARD». Як можна побачити з фотогалереї Візарду, Андрій Мартинов пишається не лише знайомством із російським боксером Валуєвим, а й з такими одіозними персонами, як Валерій Бондик – який фальсифікував президентські вибори в 2004 році на користь Януковича, і якого лише щойно звільнили з посади директора стратегічного державного підприємства «Укрхімтрансаміак».

«Сварог» в спецобладунках

Отже, ким бодай приблизно є засновники «Сварога» – зрозуміло. Що собою уявляє сама організація? Вперше її назва пролунала в медіа 9 травня 2016 року, коли бійці «Сварога» охороняли георгіївські стрічки начеплені на членів «Українського вибору» Віктора Медведчука. Cвідки вказують, що «Сварог» вперше з’явився 21 лютого 2016 року під час захисту телеканала «Інтер».

Згодом, 31 травня ц.р. бойове крило медведчуківців з’явилося в Чернігові, де охороняло круглий стіл «Українського вибору». За словами очевидців, бойовики «Сварога» були вбрані в добрі камуфляжі і бронежилети, які їм утім не допомогли.

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики Медведчука

Працівники фірми “Сварог” у Чернігові. 31 травня 2016 року. Автор фото: Наталя Іранка

Екіпіровані як штурмові міліцейські загони, 15 червня ц.р. медведчуківці з’явилися в центрі української столиці. Вони охороняли з’їзд все того ж «Українського вибору».

Цікаво, що на одному з цих персонажів футболка хокейного клубу «Динамо-Мінськ» («братня допомога» від Бацьки?).

На сайті «Сварога» зазначено, що їх можна знайти за адресою: місто Київ, вулиця Велика Васильківська 23/б. На диво, в цьому будинку сконцентровані фірми, що пов’язують із Медведчуком та братами Суркісами.

Так, за цією адресою можна знайти Спілку адвокатів України – її першим президентом від 1990-го по 1997-ий рік був Віктор Медведчук. Також тут прописане ТОВ “B.I.M. International Law Offices”, одним з засновників якого був Віктор Медведчук. Тут жеж є Міжнародна адвокатська компанія “Бі.Ай.Ем” засновником якої є Віктор Медведчук.

Також у В.Васильківській 23/б можна знайти Компанію з управління активами «МТІР Ессет Менеджмент» – діяльність якої пов’язують з групою Суркісів. А також ТОВ «Славутич ФПК» (ФПК – фінансово-промисловий концерн) – його діяльність також пов’язують із Суркісами.

Побіжний погляд Великої Васильківської 23/б, наштовхує на думку, що тут зосереджені компанії так званої «чудової сімки» – бізнес-політичної групи, що постала на початку 90-х років. Її засновниками були Віктор Медведчук, Григорій та Ігор Суркіси, Валентин Згурський, Юрій Карпенко, Богдан Губський та Юрій Лях. Материнська структура бізнесу «чудової київської сімки» називалася Бі-Ай-Ем.

У випадку з детективно-охоронно компанією «Сварог», не виключено, що йдеться про діяльність воєнізованої (на це вказує їхнє спорядження) структури, тісно пов’язаної з Віктором Медведчуком – кумом президента Росії Володимира Путіна. Простежуючи їхню появу в пресі можна зауважити «еволюцію» «Сварога» – від охорони проросійських заходів в цивільному одязі до охорони медведчукістів в спецобладунках. А далі що – зброя і ласкаво просимо «ввічливі зелені чоловічки»?

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики МедведчукаЦікаво, що 15 червня ц.р. під захистом «Сварога» «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір» Віктора Медведчука перейменували у «Всеукраїнський громадський рух «Український вибір – Право народу». Так, ніби рух Медведчука об’єднується з партією, членом якої є Віктор Чорний.

Залишається лише гадати на що здатні треновані детективо-охоронці, які, можливо, пройшли «бойове хрещення» Євромайданом і врахували свої помилки. Також залишається гадати, чому групи «зелених чоловічків» спокійно розгулюють спорядженими в центрі столиці і залишаються поза увагою українських спецслужб. Хіба що їхні покровителі мають дуже добрі контакти з владою і це дозволяє бійцям спокійно почуватися в столиці?

P.S.: Одразу після появи цієї статті, з’явився коментар, що на люди «Сварог» з’явився ще 21 лютого 2016 року, коли охороняв телеканал «Інтер». Тоді, за словами свідка, бійці «Сварога» показували йому бойові набої в «калашах».

Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з'явилися бойовики Медведчука

Один коментар в “Охоронна фірма «Сварог» або Як у Києві з’явилися бойовики Медведчука
  1. АЛЕКСАНДР БАРСКИЙ сказав:

    МИ-ХРИСТИЯНИ І ЛЮБИМО ВСЕ ХРИЧТИЯНСЬКЕ.СВАРОГА-ЯКЯЗИЧНИЦЬКОГО БОГА ПОТРІБНО ЗНОВУ КИНУТИ В ДНІПРО,ЯК ЗРОБИВ ЦЕ ПЕРШИЙ РАЗ КНЯЗЬ ВЛАДИМИР.ІДОЛИ НІЧОГО ХОРОШОГО НАМ НЕ ДАДУТЬ В НАШОМУ ЖИТТІ.

Напишіть відгук