Поліцейський чин з порожньою декларацією

Поліцейський чин з порожньою декларацієюЗнайомтеся, це Вільчинський Володимир Володимирович. Він – виконувач обов’язків заступника начальника Голованівського Відділу Поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області. А ще – він людина нізвідки, та й живе ніде – такий висновок можна зробити з його декларації. Цей поліцейський чин з порожньою декларацією примудрився у звіті за 2015 рік майже всюди поставити нулі.

Схоже, чоловік розраховує на те, що його місце роботи на периферії не зацікавить ані медійне середовище, ані контролюючі органи. Та він помилився.

Отже, Володимир Вільчинський був призначений до Голованівської поліції в процесі її реформування  – так зване “нове обличчя” поліції.

Поліцейський чин з порожньою декларацією

“Нове обличчя”, як як і всі інші чиновники, зобов’язане було заповнити електронну декларацію і внести її до Єдиного Державного реєстру декларацій. Та ось лихо – його декларація виявилася порожньою.

Поліцейський чин з порожньою декларацією

Щоб збільшити – натисніть зображення

Як можна побачити на знімкові з екрану вище, окрім інформації про членів сім’ї у поліцейського чина та його родини немає жодної нерухомості – тобто він, його дружина і двоє їхніх доньок живуть ніде, або є безхатьками. Родина Вільчинського нічого не будує, не має рухомого майна, не має жодного транспортного засобу, не має цінних паперів, не має корпоративних прав, не має відношення до жодної юридичної особи, не має нематеріальних активів, не має жодних подарунків.

Єдиним джерелом доходу Вільчинського у 2015 році зазначена “дИкретна відпустка” – 18 920 гривень. І насамкінець, в заступника начальника поліцейського райвідділку нема грошей, жодних фінансових зобов’язань і жодного сумісництва чи членства в організаціях.

Тобто, в 2015 році Володимир Вільчинський з дружиною та двома дітками прожив на вулиці на скромні 18 920 гривень, що виглядає, як мінімум, підозріло.

На що розраховував цей поліцейський чиновник, коли проігнорував прямі вимоги електронного декларування, має визначити Національне агенство з питань запобігання корупції.

А тим часом декларація Вільчинського та питання щодо її незаповнення повисить тут.

Якщо подобається публікація – ставте “Подобається!” і тисніть “Поширити”.

Мітки: ,