Польські вболівальники

Польські вболівальникиПотяг Познань-Вроцлав. Вагон першого класу (до речі, номер 13) набитий поліцією в повному обмундируванні. Коридором не пройтися. Поліція супроводжує уболівальників до Катовіц – вчора їхня команда перемогла в познаньців. На одній зі станцій поліція вийшла. Їхню колону замикав чоловік в уніформі. У нього за плечина висів здвоєний великий балон, а в руці він тримав розприскувач.

Лишень поліція вийшла, у вагоні поширилася переможна пісня вболівальників. Найсміливіші кричали якісь жарти про поліцію, найспокійніші просто матюкалися. За здивованою реакцією молодої польки в нашому купе, зрозумів, що вона вперше чує більшість слів. Поруч з нею сива пані зітхала і називала вболівальників бандитами. Чоловік із професорською борідкою відклав газетку і в такт зітханням почав оповідати про вандалізм “ультрас”. Вболівальники матюкалися, поліції не було, потяг мчав далі.

Все мало би бути спокійно, якби якийсь “розумник” не зачинив туалет у вагоні на ключ. Це розпалило молодиків. Нова хвиля матюків, нові здивування польки, нові зітхання пані. Очевидно, що обурення замкненим туалетом було досить серйозним, бо потяг зупинився на непримітній станції. До вагону увійшли поліцейські з рушницями. Поляки в купе зітхнули з полегшення.