Порошенко за парканом

Сьогодні, 14 листопада 2014 року, протестувальники намагалася зрізати паркан біля Адміністрації президента України. Внаслідок сутички з міліцією 16-х протестувальників затримали.

Щоби довго не обсмоктувати тему, про яку написали багато ЗМІ, залишу лише знімок екрана зі ВЕБ-сторінки президента України Петра Порошенка, зроблений о 21.00 14 листопада 2014 року:

parkan_AP

Ось посилання на цю сторінку: http://president.gov.ua/documents/16769.html

А ось текст (якщо раптом хтось захоче “почистити” сторінку АП):

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 130/2014-рп

Про демонтаж металевої огорожі по вулиці Банковій у місті Києві

З метою забезпечення вільного проходу громадян по вулиці Банковій у місті Києві, відповідно до статті 112 Конституції України:

1.Київській міській державній адміністрації та Державному управлінню справами вжити в установленому порядку заходів щодо демонтажу біля будинку Адміністрації Президента України металевої огорожі, яка обмежує вільний прохід громадян по вулиці Банковій у місті Києві.

Виконуючий обов’язки Президента України,
Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ

14 березня 2014 року

 

Обмеження пересування громадян під Адміністрацією президента можна було би трактувати як посилення заходів безпеки на час АТО. Але дещо дивно виглядає, коли президент України Петро Порошенко їздить з візитами в щойнозвільнений Слов’янськ чи в Маріуполь, що перебуває під загрозою удару терористів, а в Києві закриває перед людьми ворота. Тож на сході України, де кишать терористи, охорона може забезпечити безпеку Порошенку, а в Києві не може? Чи може Порошенку жодна небезпека на сході й не загрожує?..