ПреЗЕдент з міжнародного “приколу”

Спочатку неформальні елементи поведінки і зовнішнього вигляду новообраного президента Володимира Зеленського не сильно напружували. Сорочка без краватки з закатаними рукавами, чи “чувак” можна було списати на певну неформальність заходів. Але коли елементи поведінки і зовнішнього вигляду Зеленського, разом з його оточенням, кидають тінь на всю Україну, а не лише на його виборців, це вже не смішно.

Перший офіційний закордонний візит Зеленського до Франції і вже перші faux pas.

ПреЗЕдент з міжнародного "приколу"

Фото Крістіни Бердинських

Напевне, в Адміністрації президента не лишилося працівників протоколу, які би пояснили, що сунути руки в кишені негарно. Поради щодо savoir vivre не завадять і новій речниці Зеленського. Що, наприклад, сандалі з відкритими носками на офіційні заходи чи візити не одягають. І що спідниця має бути нижче колін. Власне, це гарно видно на прикладі пані у світлій сукні.

Невідомо, звідки пан Зеленський взяв погану звичку, утім так само під час спілкування із журналістами в Брюсселі “ганяли в кишеньковий більярд” члени команди Зеленського Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка.

ПреЗЕдент з міжнародного "приколу"

Джерело: Радіо Свобода

Є версія, що виглядати у пристойному товаристві як люмпени – це “фішка” нової команди.

Втім, колись таке вже було:

ПреЗЕдент з міжнародного "приколу"

Жаклін Кеннеді і Ніна Хрущова, Відень, 1960 р.

Перед другим туром президентських виборів Володимир Зеленський визнав, що не має досвіду і багато чого не знає. Тож треба постійно всьому вчитися – у тому числі і протоколу. Лиш би у європейські фонтани не поліз