Продакт менеджмент для журналістів – безплатний онлайн курс

Один з лідерів журналістської освіти в США – Knight Center, пропонує безплатний онлайн курс “Продакт менеджмент для журналістів”. Йдеться про управління продуктами – нову роль в ньюзрумах присвячену цілком новим цифровим реаліям, як-от: ботам, додаткам, розсилкам, повідомленням, відео- і датапрезентаціям… Керування продуктами в журналістиці полягає у розробці, запускові та управлінні, як згаданими, так ще й не вигаданими новинками. Це виникло з нагальної потреби адаптувати журналістику до нової медійної екосистеми, що повстала на хвилі цифрової революції. Звучить неймовірно!

Навчання починається 16 жовтня і до нього може долучитися кожен бажаючий за цим посиланням.  Охочі можуть зареєструватися будь-коли і отримати доступ до матеріалів навчання навіть по закінченні курсу.

Від себе додам, що я часто користуюся знаннями з різноманітних програм Knight Center і це надзвичайно корисно не лише в журналістській роботі, а й у роботі з новими медіа

Новий відкритий онлайн курс навчить, зокрема, як керувати цифровими продуктами, що формують інноваційну культуру в ньюзрумах. Тобто йдеться про стратегування роботи медіа, і це вигідно для формування конкурентних переваг в найближчому і середньому майбутньому (увага телеканалам!).

Цей чотиритижневий онлайн курс безплатний і не вимагає постійної участі, що досить важливо для зайнятих людей. Його матеріали можна вивчати згодом. Однак, вже зараз варто на нього зареєструватися, позаяк охочих записатися чимало.

Інструктори курсу є піонерами, які у провідних ньюзрумах США вивчають і впроваджують не лише цифрові інструменти та курси програмування для журналістів, але й роль продакт менеджерів для цифрових продуктів у медіа.

Щотижня інструктори ділитимуться своїми хитрощами виходячи зі свого досвіду:

Протягом першого тижня слухачі ознайомляться з передумовами виникнення та історією продакт менеджменту. Другого тижня навчатимуть розвитку культури і стратегії продакт менеджменту, в тому числі як прищепити в ньюзрумах культуру змін. На третьому тижні буде розгляд виконання стратегій управління продуктом, включно з визначенням та вимірюванням успіху, а також йтиметься про стимулювання творчості. Четвертого тижня йтиметься про найкращі практики стратегування продакт менеджменту, включно з інтерв’ю експертів та працівників провідних медіа США.

“Продакт менеджмент для журналістів” доступний англійською мовою, але, як свідчить практика, англійська мова на подібних курсах Knight Center легка для розуміння.

Детальніше про курс і про викладачів читайте ось тут. Гарного навчання!

Мітки: , , , , , , , ,