Репресії влади та що робити

represjiВлада «законодавчо» підготувала собі базу для того, щоби прибрати Євромайдан, а з нею й будь-яку громадську, громадянську, журналістську активність. Правляча Партія регіонів готує тотальну зачистку, або тактику випаленої землі. Настав час особисто Януковича, про якого не було нічого чутно. Який, підписуючи закони, відчує радість помсти за приниження з боку Автомайдану, походи на Межигір’я, блокування центру Києва.

Активна частина суспільства, різні громадські групи та об’єднання вже малювали «стратегії України», де Януковича вже не було за замовчуванням. Фейсбук загодовував себе байками про перемогу Майдану. В цей час донецькі «пацани» робили свою справу. Адже на розробку всіх законопроектів ухвалених 16 січня потрібне був час. Адже нардеп Доній не просто в залі вирішив проголосувати за проект держбюджету на 2014 рік – очевидно, що з ним велися відповідні переговори.

Отже, очевидно, що опозиція, принаймні її частина, бодай частково знали про плани влади. Знали і мовчали. Нехай тепер нардеп Доній пояснить у своєму окрузі як він продав своїх виборців які їздили на Майдан. Адже ситуація тут проста – кожен, хто проголосував заодно із Партією регіонів автоматично проголосив себе її прибічником. Бо легітимізовувати режим своїм голосуванням можуть або зрадники або психічно невиліковні люди.

«Оцените красоту игры», як казав головний диригент Верховної Ради Чечетов. Адже Партія регіонів не просто нахилила законодавчий орган, а й зробила це з певним «дотепним» садизмом. Чого варті 30 мільйонів, що ніби виділені на округ Донія, які співзвучні із 30 срібляниками імені Іуди Іскаріота. Чого вартий «дотепний» садизм, коли беркут та посадовці, які вчинили злочини проти активістів Майдану, звільняються від покарання.

Партія регіонів смачно харкнула в обличчя всім тим, хто наївно думав із нею домовитися. Вона смачно харкнула в обличчя всій міжнародній спільноті: послам, Брюсселю, Варшаві, Держдепу… Та хіба вперше вона це зробила? Хіба не було ясно, що махрових наперсточників виправить лише дерев’яний макінтош?

Після цього, зрозуміло, що питання силового розгону Майдану обраховуватиметься вже якщо не годинами, то днями. Тітушки-спортсмени (про одне з таких кримінальних угруповань Харкова я вже писав), всі спецпідрозділи, що є в Україні (про це також писав), сбушники, даівці, всі мєнти, немов пси, будуть спущені на «ворогів влади».

Тож ЩО РОБИТИ?

Посилювати боротьбу. Був один Автомайдан – множити їх. Не виконувати вимог «правоохоронців» як таких, що служать нелегітимній «владі» (повалення державного устрою, що було здійснене режимом Януковича 30 вересня 2010 року шляхом незаконного внесення змін до Конституції України). Збільшувати інтенсивність протестів. Органам місцевої влади перебирати на себе повноваження та повертати собі законні повноваження передбаченні Конституцією зразка 1996 року.

Майдан мусить стояти. Це як Сіон з Матриці – останній оплот людства перед «іборгами». Множити Майдани в кожному місті та містечку, де можна. Нинішній Майдан у столиці насичувати культурно, духовно і сенсовно. Ставити каплички та приміщення для відправки церковних служб всіма конфесіями, які є в Україні. Є творча складова Майдану – Мистецький Барбакан. За цим принципом творити Музичний Майдан, Танцювальний Майдан, Спортивний Майдан… як це починали, але не довели до кінця з Відкритим університетом та IT-наметом.

Нападати. Нападати інформаційно. Множити сайти, ресурси, блоги. Множити блокування/пікетування/троллінг.  Не сподіватися на когось, а тим більше на опозицію. Не сидіти склавши руки і не гадати за якою статтею посадять – наближати час посадки настільки, щоби орда тітушко-мєнтів просто подавилася нами. Починати працювати самим. Не «глушити» ініціативи інших – надійшов час не лише говорити, але й слухати.

І головне – влада хоче крові. Її імідж вже безповоротно спаскуджений. Так сяк реабілітуватися, щоб на Януковича та його банду махнули рукою та відчепилися, «влада» може лише в один спосіб – викликати картинку агресії з боку активістів: де активіст битиме міліціонера, де активіст битиме тітушку. Крім вигідної картинки, для «влади» це стане нагодою легітимізувати насильство і пустити на мирних громадян юрми беркуту, бійців ВВ та інших псів режиму. Тому не йти на повідку у режиму януковича і не давати себе втягувати у силове протистояння.

І ще. Збирати всі дані, всю інфу, всі фото та відео про будь-якого з ворогів суспільства та членів їхніх родин. Ця інформація стане в нагоді, коли «закони 16 січня» будуть застосовані за прямим призначенням:

–          Янукович та Азаров будуть притягнуті до відповідальності за несплату податку від позичених 15 мільярдів доларів як «іноземні агенти»;

–          За наклепи на Євромайдан та погрози активістам садитимуть згідно із новими нормами КК;

–          За рух у колонах  більше 5 авто будуть відповідати працівники МВС – при чому не лише ті, хто був за кермом, але й ті, хто перебував у тих транспортних засобах;

–          За участь у мітингу в касці/шоломі, форменному одязі тощо будуть притягнуті до відповідальності спецпризначенці беркуту, грифону, ВВ і т.п.

А головне – не боятися та гуртуватися.

Мітки: , , ,