Список “журналістів акредитованих в днр” з закритого Миротворця (ОНОВЛЕНО)

Сайт Миротворець, де виставлялися дані про терористів, що воюють проти України, припинив свою діяльність. Про це адміністратори сайту попередили 13 травня 2016 року по тому, як вони оприлюднили “акредитаційний список журналістів в днр”.

Список "журналістів акредитованих в днр" з закритого МиротворцяУкраїнське суспільство має право знати хто і які журналісти акредитовувалися і працювали на окупованих територіях. Тому виставляю список скачаний з Миротворця.

Спочатку, аби уникнути звинувачень в поширенні “персональних даних”, я усунув номери мобільних телефонів і електронні адреси. Однак, зважаючи на те, що список Миротворця містить не персональні дані, а контактні, документ доступний в первісному вигляді. Скачати його можна за ось цим посиланням.

Зазначу лиш, що список працівників медіа та самих редакцій добре показує якими каналами поширювалася інформація з окупованих територій – і це добрий шмат роботи для аналітиків українських спецслужб, адже важливо визначати й тональність матеріалів. Також список дає до розуміння як працює і ширить інформацію пропагандистська машина Росії з окупованих теренів України – тут зверніть увагу на примітки “міністерства інформації днр”.

ДОПОВНЕННЯ: Якщо файл не відкривається – повідомте, будь ласка, в коментарі і я оперативно відреагую.

Якщо комп’ютер попереджає, що файл шкідливий (про це він стандартно попереджає щодо будь-якого файлу), можете відкрити список онлайн – поставити галочку напроти “відкрити” замість “зберегти”.

4 коментарі в “Список “журналістів акредитованих в днр” з закритого Миротворця (ОНОВЛЕНО)
 1. Вася сказав:

  А нашо видалили з списку номера мобіл і емейлів?

  • Oleksandr сказав:

   Можна, звісно, подратувати стурбованих активістів і журналістів, але в даному випадку ці контакти не мають жодного навантаження. Але, якщо хочете, можу залишити контакти московитських писак. Тільки хай люди висловляться за цю ідею більш масово.

 2. Вася сказав:

  Вже найшов оригінал списку на http://www.ex.ua/100986813?r=100986792

  • Oleksandr сказав:

   Я оновив матеріал і виставив список в первісному вигляді – яким він був на Миротворцеві.

Напишіть відгук