Україна нецікава Мюнхенській безпековій конференції


Warning: Use of undefined constant cf - assumed 'cf' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 95

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 103

Warning: Use of undefined constant snippet - assumed 'snippet' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/shugai/domains/piddubny.com/public_html/wp-content/plugins/embedit-pro/embed-it-pro.php on line 105

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що кожну зустріч в Мюнхені він “починатиме з геноциду Росією кримських татар”. Однак варто зазирнути на веб-сторінку Конференції, аби зрозуміти, що Україна нецікава Мюнхенській безпековій конференції.

Україна нецікава Мюнхенській безпековій конференціїЯк і економічний форум в Давосі, Мюнхенська безпекова конференція є подією медіальною – тобто розрахованою передусім на відповідний широкий резонанс. На відміну від Генасамблеї ООН, як це було торік в Нью-Йорку, чи саміту НАТО, як це буде в Польщі цьогоріч, в кулуарах Мюнхена ні про що не домовляються – тут західний світ лише звіряє годинники. Цього разу головною темою Мюнхена будуть біженці та події на Близькому Сході.

Протягом трьох днів конференції Україна буде представлена лише виступом президента Петра Порошенка. Для порівняння, російська сторона буде представлена трьома виступами: російського прем’єра Дмітрія Мєдвєдєва, міністра закордонних справ Серґєя Лаврова, постійного представника РФ в НАТО Алєксандра Грушка.

Навіть Польща, яка не перебуває в зоні конфлікту та відмовляється пускати до себе сирійських біженців, буде представлена виступами президента Анджея Дуди і міністра закордонних справ Вітольда Ващиковського.

Те, що Клімкін прошувутиме тему геноциду кримських татар на якихось закритих зустрічах – це добре. Але, іноземні партнери про порушення прав кримських татар в Криму знають не згірше від Києва. Актуалізовувати тему геноциду варто під час публічних виступів привертаючи увагу не лише політиків, а насамперед медіа.

Як відзначають західні дослідники сучасної російської пропаганди, Кремль, на відміну від вайлуватої Європи, не дрімає. Там, де Західний світ свято дотримується вихідних днів, росіяни працюють. На кожну новину Заходу, вони продукують десять, і саме тому їхня пропаганда безперешкодно просочується в західні суспільства. Утім, схоже, ані Клімкін, ані Київ цього не розуміють.

Більше того, Київ чомусь не реагує на черговий виток антиукраїнських випадків саме перед Мюнхеном. Наприклад, МЗС не відреагував на відверто брехливу і маніпуляційну аналітику від чільного в Польщі аналітичного центру Ośrodek Studiów Wschodnich, де Київ звинувачували в зірванні Мінських угод, ставлячи на однакові позиції з проросійськими терористами – детальніше про це можна прочитати в моїх коментарях у відповідному дописі в Facebook:

Аналітика від одного з найвпливовіших аналітичних центрів Польщі - Центру Східних Студій:"Військова частина угоди мерт...

Posted by Oleksandr Sergij Piddubnyy on Thursday, February 11, 2016