В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на ЯценюкаКоманда президента України вирішила використати коротку протокольну зустріч Петра Порошенка з американським колегою Бараком Обамою для внутрішньополітичних розборок. Це стало очевидно, після поширеної Адміністрацією президента новини про те, як український президент “провів зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Бараком Обамою“. Правдоподібніше, що в Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка і добиватися його відставки.

Якщо уважно прочитати повідомлення про зустріч на офіційній сторінці президента, то з’ясується кілька речей. По-перше, що український президент “провів зустріч”. Оминаючи красномовну деталь, що така конструкція не притаманна українській мові і що це калька з мови російської, питоме значення “провести зустріч” передбачає, що той, хто її проводить є приймаючою стороною і формує порядок денний зустрічі. А Порошенко, як відомо, Обаму не приймав – радше, навпаки.

Про всяк випадок, залишаю тут скан президентської сторінки, де він “провів зустріч” з Обамою, якщо в АП надумають новину скоригувати (для збільшення натисніть на зображення).

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

Загалом на Самміт з ядерної безпеки 2016 у Вашингтоні мали приїхати 56 очільників держав і за підсумками 31 березня Інтернет поповнився світлинами високих урядовців з президентом США Бараком Обамою.

Ось з ним зустрічався президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв:

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

Ось з Обамою зустрічався президент Польщі Анджей Дуда:

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

Ось з Обамою зустрічалась президент Литви Даля Грібаускайте:

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

Ось із Обамою 31 березня зустрічався Голова Європейської Ради Дональд Туск:

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

А ось із президентом США зустрічався президент України Петро Порошенко:

В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка

President Barack Obama greets President Petro Poroshenko of Ukraine, in the Blue Room prior to the Nuclear Security Summit working dinner with the heads of delegations in the East Room of the White House, March 31, 2016. (Official White House Photo by Chuck Kennedy)

Знайдіть десять відмінностей між фото Порошенка з Обамою та розміщеними вище фото? Як бачимо, навіть з підпису до фото (між іншим зроблене фотографом Білого Дому, а не “прес-службою Адміністрації президента”, як це пишуть деякі медіа) читається “Президент Барак Обама вітає Президента Петра Порошенка в Блакитній Кімнаті перед робочим обідом Саміту з ядерної безпеки…”.

Важко збагнути навіщо Петро Порошенко прагне довести свою значиміть і дурить своїх громадян. Єдине, що чітко читається з повідомлення Адміністрації президента України: “Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів США по завершенні формування уряду в Україні“. Тобто сигнал від АП чіткий – коли замінять уряд, тоді Штати дадуть гроші.

Цікаво сам Обама знає, які йому приписують слова? Бо якби він таке сказав, це було би грубе втручання у внутрішні справи України, чого американські урядовці точно не допускають, особливо під час протокольних зустрічей.

Доповнення. Хворобливу реакцію тролів на цю публікацію (чомусь переважно російськомовних), свідчить, що вони не розуміють деяких відтінків української мови, тому поясню просто: якби було заперечення зустрічі Обами з Порошенком взагалі, то заголовок був би “…брешуть про зустріч з Обамою”. Конструкція “…брешуть щодо зустрічі з Обамою” не заперечує самого факту зустрічі, а ставить під сумнів те, як подали цю зустріч в Адміністрації президента України. Тому тим, хто бризкає слиною можу побажати лише – “Нехай щастить”.

Доповнення 2. Позаяк незначна частина людей так і не можуть втямити суть публікації, додам, що в публікації вказується на маніпуляції АП, сиріч – брехню, щодо: А) ролі Порошенка в зустрічі і Б) щодо використання цієї протокольної зустрічі у війні з Яценюком.

Один коментар в “В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка
  1. Анатолій Гриценко сказав:

    http://www.radiosvoboda.org/content/news/27649206.html
    Вашингтон підтвердив, що Обама і Порошенко обговорили низку питань

4 Пінги / Зворотні посилання для "В Порошенка брешуть щодо зустрічі з Обамою, щоб тиснути на Яценюка"
  1. […] свідомо чи ні, маніпулює аудиторією подібно до своїх об’єктів критики. Тож чим він тоді кращий за […]

  2. […] в мережі можна знайти купу подібних фотографій Обами з іншими президентами – в тому ж інтер’єрі та зроблених приблизно в той […]

  3. […] в мережі можна знайти купу подібних фотографій Обами з іншими президентами – в тому ж інтер’єрі та зроблених приблизно в той […]

  4. […] в мережі можна знайти купу подібних фотографій Обами з іншими президентами – в тому ж інтер’єрі та зроблених приблизно в той […]

Напишіть відгук