Вітання “реформаторам” Авакову і Супрун!

Після вбивств українських військових на сході, до глибини душі мене зачепила і обурила історія знайомого перукаря. Вчора прийшов стригтися, а в нього опухла ліва щока. Я хотів пожартувати щодо зуба, та натомість почув дику історію, як йому зламали щелепу на Майдані Незалежності.
Ігор святкував там з братом День Конституції і десь після 22.00, коли йшов Майданом, хтось вдарив його кастетом в щелепу.

Реанімація, відкачування, лікарня на Дружби народів, подвійний перелом щелепи, складна операція перед якою хірург оголосив ціну за неї – 13 тисяч гривень. Під час операції зачеплений трійчастий нерв. Хірургу відмовилися платити і він цілковито ігнорував Ігоря, що в того ледь не почалося гниття щелепи. Ніхто з лікарів чи медсестер не піднімав гузна, поки не отримував на лапу.
Врешті Ігор виписався з лікарні, самотужки знайшов лікаря, який почав йому допомагати (не задарма). Нині в Ігоря, молодого і раніше життєрадісного хлопця, паралізована ліва половина обличчя.
Того виродка, який зламав перукареві щелепу, не знайшли. Власне поліція його і не шукала – ніхто нічого не бачив – навіть брат, який був поруч, відволікся і удар був миттєвий. Відео з камер ніхто й не дивися – тож я цілком вірю мусорам, що в Україні знизився рівень злочинності – просто мусора їх ігнорують – в цьому і весь секрет.
Ця конкретна історія – це великий привіт Авакову і Супрун – ваші “реформи” вдалися! Вітаю!
А киянам і гостям столиці треба бути дуже уважними на Майдані Незалежності – адже дякуючи мусорам, там гуляє якийсь дебіл з кастетом, готовий в будь-яку мить зламати будь-кому щелепу.
Бережіть себе, бо вам ані “реформована” поліція, ані “реформована” медицина в разі чого не допоможуть.

 

Мітки: , , , , , , , ,