Як покращити роботу Мінінформполітики – три практичні поради

Про ефективність роботи Міністерства інформаційної політики України можна скласти думку із зображення нижче. Воно складене з двох знімків екрана зроблених одночасно о 13 годині 00 хвилин 14 червня 2016 року.

Як покращити роботу Мінінформполітики - три практичні поради

На зображенні ліворуч – YouTube-канал Іномовлення, що здебільшого фінансується з держбюджету. Як бачимо, він почав працювати з 1 жовтня 2015 року. Попри те, що на канал підписалося 1 367 осіб, на момент знімку екрана його дивилися шестеро людей.

На зображенні праворуч – YouTube-канал користувача MyBiosComputer, що в режимі онлайн транслює життя пари бузьків з пташенятами в селі Тязів, що на Франківщині. Бузьків показують з 16 березня 2016 року і, попри 364 субскрибенти, онлайн його дивилися 111 осіб.

Тобто лелек в інтернеті споглядає у 18,5 разів більше людей, ніж головний інформаційний телеканал України для закордоння.

У зв’язку з цим – три практичні пропозиції для Мінінформу та міністра Юрія Стеця. Вони гарантовано поліпшать відвідувальність і оглядальність телеканалу Іномовлення в інтернеті:

  1. Зробити велике гніздо;
  2. Посадити до нього міністра інформаційної політики Юрія Стеця та його заступників;
  3. Транслювати їхнє життя онлайн на каналі Іномовлення.

1000% гарантії, що відвідувальність та популярність такого телебачення буде в рази більша, аніж те, що зараз робиться за державний кошт і за гроші донорів. Тим більше, що вуайеристичні мотиви користуються попитом у світі.

P.S.: Якщо в читачів є інші пропозиції, як покращити ефективність Іномовлення – прошу дописувати в коментарі. Найбільш слушні ідеї будуть додані сюди.