Про героїв і провокаторів

Сьогодні, 19 жовтня 2014 року в часі збіглися дві події: одна на Луганщині, друга в Києві. В цей день на Луганщині загинув фотокореспондент, тернополянин Віктор Гурняк, а в Києві чоловік, який представився “айдарівцем”, жорстоко побив спостерігача на виборах і разом зі спільниками погрожував йому зброєю.

Тернопільський новинний портал Погляд зазначає, що полеглий герой був разом з айдарівцями. Журналіст Андрій Ковальов в Facebook-дописі про смерть героя зазначив, що Віктор “вивозив поранених бійців “Айдару” з місця бойових дій”.

ajdar_1

Смерть такої Людини – це величезна втрата не лише для рідних, але й для України. Вічна пам’ять полеглому Герою!..

В цей же ж трагічний день координатор Громадської Мережі Опора Ольга Айвазовська написала про те, як в Деснянському районі Києва брутально побили спостерігача Опори. Пані Ольга зазначила, що “Спостерігача била ногами людина, яка представлялась бійцем Айдару (підкреслення моє – прим.), затягнули в автобус і невідомі в балаклавах погрожували йому автоматом”.

айдарівець побив людину

Координатор Опори зазначила, що міліція не відреагувала на виклик і звернулася до МВС з відповідною заявою про скоєння злочину.

Свідки побиття зафіксували особу, яка била спостерігача.

Ось профіль цієї особи (обведений червоним):

Про героїв і провокаторів

А ось фас (теж обведений червоним):

Про героїв і провокаторів

Викладені фото мають полегшити роботу міліції, яка, крім мотивів побиття, заодно й встановить чи справжній айдарівець “наводив лад” в Києві. Також міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та голові СБУ Валентину Наливайченку не завадило би пояснити – як так може бути, щоби в Києві спокійно роз’їжджали озброєні люди, які посеред білого дня фактично викрали людину і погрожувати їй зброєю.

Припускаю, що людина на фото не є бійцем Айдару, а є небезпечним провокатором, бо “жертвою” обрана вдала мішень – розголос цій історії вже гарантований. Встановлення і нейтралізація цієї особи, а також тих, хто за нею стоїть, є питанням національної безпеки – адже лише лінивий зараз не говорить, наскільки вороги зацікавлені в зриві дострокових парламентських виборів. Тож можна лише здогадуватися, що цей чоловік та його спільники можуть натворити в столиці ближче до дня голосування.

P.S.: Така провокація також вигідна противникам легалізації зброї, які тепер можуть заявити – дивіться до чого призводить, коли людям вільно дають “стволи”.

P.P.S.: Якщо хтось упізнав чоловіка, який побив спостерігача, напишіть інформацію в коментарях і я доповню цю публікацію. Заздалегідь дякую!