Арешт Насірова запустить переформатування України?

Слідчі дії Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова схожі на початок масштабного переформатування української політики зокрема і України в цілому.

Провідну роль в цьому відіграють Сполучені Штати Америки, які найбільше заангажовані у фінансування вищезгаданих правоохоронних органів і вже витратили на підтримку України мільярди доларів.

Арешт Насірова запустить переформатування України?

Фото УНІАН

Відомий український політолог Віктор Небоженко припустив, що у відповідь українська влада спробує атакувати керівників НАБУ і САП Артема Ситника і Назара Холодницького. Утім, на мою думку ніхто їх не зачепить, бо ніхто на Банковій не знає глибину їхньої підтримки в Вашингтоні. А перевіряти боєм – кишка тонка.

Насправді запустився процес відсторонення якщо не від влади (через дострокові вибори), то від другого терміну самого Порошенка – на Заході вже не мають ілюзій щодо нього. І Насіров з Онищенком будуть складовими щонайменше комромату, а в ідеалі частиною кримінальної справи проти Порошенка та його команди.

В світлі ймовірного відторгнення ОРДіЛО від України (про що свідчить визнання паспортів ОРДіЛО Кремлем), а отже замороження війни на сході, це означатиме виключення з українських процесів Кремля. Натомість включається американський механізм очищення української влади, про що вже не раз говорилося – шерег дострокових виборів, що порівняно з “терплячими реформами”, є дешевшим варіантом (корупція – дороге “задоволення”).

Внаслідок низки виборів відбудеться очищення політики, бо українські політичні корупціонери просто не встигатимуть “перетікати” в нові політичні проекти і зберігати себе в “нових” постатях.