Львівське ТБ закриває сайт

Джерело: http://www.lviv.tv/

Джерело: http://www.lviv.tv/

Керівництво ЛОДТРК вирішило закрити сайт http://www.lviv.tv/. За словами власного джерела, про це повідомив генеральний директор ЛОДТРК Микола Шевчук. Причина закриття – відсутність коштів на розвиток і просування.

На думку джерела, імовірно, що сайт відключать. Замість нього працюватиме стара інтернет-сторінка Львівської обласної Державної телерадіокомпанії – http://www.lodtrk.org.ua/. Старим-новим обличчям телеканалу вже довгий час ніхто не займався.

Львів.ТВ  був створений у вересні 2012 року, а нинішнього літа його вигляд був повністю оновлений. За задумом авторів новий сайт мав бути тісно інтегрований у виробничий процес. Передбачалося, що саме http://www.lviv.tv/ буде найпершим майданчиком, куди писатимуть журналісти, а вже потім контент лягатиме в основу теле- та радіо-матеріалів.

Власне, таке бачення роботи оновленого львівського ресурсу цілком лягало в концепцію переформатування журналістики в сучасних інтернет-умовах, чому вже  вчать в закордонних західних вишах.

Очевидно, що в ЛОДТРК справді сутужно з грішми, оскільки подейкують, що авторові дизайну сайту http://www.lviv.tv/ Ігорю Мартиніву так і не заплатили, бо «казначейство не пропустило платіж».

Звісно, що для повної інформації варто почути думки всіх сторін, проте «відкочування» ЛОДТРК в минуле свідчить не просто про згортання чергового проекту. Йдеться про кілька важливих чинників: програш нових технологій, програш розуміння роботи нових медій, згортання боротьби на ринку гіперлокальних (місцевих) новин.

Адже, щодо останнього, не випадково існують сотні досліджень в різних країнах, які засвідчують, що людей передусім цікавить те, що відбувається поруч, а не деінде. Гіпотетично, оновлений http://www.lviv.tv/ із тим підходом до роботи як планувалося, міг розраховувати на свою частку на місцевому ринку. Але реанімація старого сайту (зверніть увагу на дизайн, структуру та інтеграцію в соцмережі) таку надію відкидає.

Мітки: , , , ,