Науковці відкрили вірус, від якого люди тупішають

virusАмериканські науковці відкрили хлоровірус ATCV-1. Він атакує людське ДНК і призводить до тупішання – послаблює мозкову активність, знижує концентрацію, здатність до навчання і запам’ятовування, а також призводить до розладу пізнавальних функцій.

Вірус виявили науковці зі Школи Медицини Джонса Хопкінса та Університету Небраска під керівництвом доктора Роберта Йолкена. ATCV-1 виділили з мазків горла фізично здорових осіб – ним були заражені 43,5% досліджених осіб. Це означає, що чотири особи з десяти хворі і як наслідок нездатні адекватно сприймати дійсність, отримувати інформацію і раціонально інтерпретувати отриманні знання.

Команда дослідників провела подальші тести на мишах і з’ясували, що заражені особини потребували 10% більше часу, щоб знайти вихід з лабіринту, а також витратили 20% менше часу на дослідження нових об’єктів.

Керівник досліджень вражений відкриттям, оскільки це означає, що багато людей можуть навіть не розуміти, носіями чого вони є. Адже цей вірус може розповсюджуватися   повітряно-крапельним шляхом.

Крім того, вірус ATCV-1 можна перетворити на “м’яку” біологічну зброю, коли масове враження ворога і масове тупішання зроблять цілі народи сприйнятливими для пропаганди і навіювань.

Напишіть відгук