Оборзіли

Зустрівся випадково з Максом – моїм сусідом. По закінченню ЄвроМайдану він координував місцеву Самооборону. Каже, має новину – міліція забирає їхнє самооборонівське приміщення. Одразу після ЄвроМайдану сама дала, тепер забирає. Але це квіточки, бо Макс каже, що “мєнти оборзіли” – якщо раніше, коли люди самоорганізувалися для захисту столиці і міліціонери самі просилися до самооборонівців чергувати, то зараз вже почалися погрози в бік хлопців. І з гіркотою Макс завершив: “Розправили мєнти крила, потасувалися між собою – перейшли на інші посади, нікого не звільнили. Вже починають на нас наїжджати. Скоро вже пороблять нас злочинцями…”

Це Макс розповів в той же день, коли радник і кум президента Порошенка Юрій Луценко сказав, що “час добровольчих батальйонів вже минув”. За іронією долі в той же день речник президента України Цеголко заявив, що нібито Порошенко підписав законопроект “Про очищення влади”. Насправді ніякого очищення Порошенко не підписував, а лише пообіцяв

, що під час робочого візиту на Львівщину виглядало як передвиборча агітація блока імені самого себе (на час написання цього посту, на вечір 05 жовтня 2014 року, люстраційний закон так і не було підписано).

Або візьмімо депутатів-мажоритарників з Волині: Єрємєєва, Івахіва і Мартиняка. 16 січня 2014 року вони голосували за “диктаторські закони”, що суттєво мали обмежити права громадян України. На дострокових виборах ця трійка знову балотується до Верховної Ради по мажоритарних округах Волині. За голосування на користь режиму Януковича їх не покарали, а вони й не покаялися. Більше того, через “новину” видання Волинь-Пост (що за всіма ознаками не є новиною, а замовним матеріалом)  було заявлено, що згадані особи за диктаторські закони не голосували, тому якщо хтось стверджує протилежне, то… має вибачитися.

Ось посилання на цю “новину“, а ось знімок екрану на випадок якщо ця “новина” з сторінки Волинь-Посту зникне:

volyn_post_main

Наприкінці “новини” Волинь-Посту перераховуються диктаторські закони, першим з яких є законопроект «Про внесення змін до Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян».

А ось скан результатів поіменного голосування за цей законопроект (прізвища наших “героїв” в списку позафракційних):

1

2

3

4

5

Його в своєму блозі на Українській правді виставив народний депутат Ігор Жданов. На документах чітко видно, що Єремєєв, Івахів і Мартиняк голосували за згаданий диктаторський закон.

Згадане панство не лише брешуть виборцям, але й перекручують реальність звинувачуючи тих, хто пише правду.

Поведінка згаданих нардепів (та хіба лише їхня?) подібна до поведінки київських міліціонерів (та хіба лише столичних?). Може вони поводяться так, бо в Києві дозволяють?