Під час стрілянини в Мукачевому засвітилося авто з польської гумдопомоги і крадене з Чехії?

Під час збройної сутички в Мукачевому бійці Правого Сектору засвітилися на авто Nissan Navara з польськими номерами:

mukaczewe_nissan_pl

На фото нижче видно номерний знак – GKS F191. За підказкою ФБ-користувача Igor Ksenicz, це номерний знак Косьцєжинського повіту Поморського воєводства. Авто застраховане в найкрупнішій страховій компанії Польщі – PZU. Страховий поліс – DII~00074617.

В польському інфопросторі з цього приводу вже піднімається буря. Ось стаття про події в Мукачевому в провідній польській Газеті Виборчій.

Зверніть увагу на тональність статті – першу скрипку тут веде Найєм, що співзвучно з міліцейською тональністю. Потім зверніть увагу на коментарі під статтею з приводу авта.

Якщо підтвердиться, що це одна з автівок, яку поляки переробили під ДШК в рамках допомоги для добровольчих батальйонів і ВИНЯТКОВО для бойових дій на Сході, то наслідки будуть непередбачувані. Ясно, що Правий Сектор після цього може забути про будь-яку допомогу з Польщі (а згодом, вірогідно, і від інших країн).

Після поширення цією інформації в мережі Facebook, користувач Vladimir Shevchenko додав інформацію щодо іншого авта, що фігурує на відео – білого AUDI Q7 з чеським номерним знаком (1AV 6666).

mukaczewe_audi_cz

Від 1 травня 2015 року це авто розшукується чеською поліцією. Хто приїхав на викраденому авто – очевидно, доведеться встановити слідству.

Дякую всім користувачам Facebook, хто допоміг зі знаходженням інформації!

ДОПОВНЕННЯ: Як повідомила Німецька Хвиля, чеська поліція ідентифікувала біле AUDI Q7 як викрадене і спробує його повернути.