Як “ГАВньюз” підставив ФСБ

Як "ГАВньюз" підставив ФСББог таки любить Україну. За мінськими домовленостями загал не помітив як суто випадково зірвалася крупна інформаційна спецоперація Кремля.

“Журналіст” лайфньюз Олександр Юнашев (на титульному фото ліворуч) мав виконати роль “журналіста, який питає в олігарха Порошенка як той спить вбиваючи мирних людей”. Власне, коли четвірка керівників країн проходили повз журналістів, представник лайфньюзу щось подібне до Порошенка й кричав.

Тут же світовий Твіттер і боти різними мовами почали розганяти тему (про “вільного журналіста”, який не “побоявся запитати олігарха як той вбиває мирних мешканців”). Цей розкачаний тренд мав потім лягти в основу публікацій, а далі “пішло би лайно трубами”…
Але все це накрилося мідним тазом, коли лайфньюзівець, не розуміючи своєї “історичної” ролі, затосував звичний мовний арсенал до українських журналісток.

Хіт з гавкаючим “журналістом” просто звів нанівець заготовку ФСБ про “олігарха”. Крім того, “гавкаючий саша” підставив ФСБ на купу грошей за спецоперацію, а відповідальних офіцерів за неотримані нагороди-премії.

Напишіть відгук